4x4'lerle Bayramda Bodrum Turu

Her Cumartesi
3 gece 4 gün

 
Tur Programı

01.Gün | BODRUM
Siz değerli misafirlerimizin otele münferit varışına takiben, havuz başında hoşgeldin kokteyllerimizi yudumlayıp, rehberimiz tarafından program hakkında detaylı şekilde bilgilendirileceksiniz. İlk gecemizde sizleri geleneksel  bir Bodrum meyhanelesine götürerek, tadacağımız mezelerin ve tariflerin hikayelerini, ustasından dinleyerek lezzet dolu bir  yolculuğa çıkacağız. Ardından dileyen misafirlemiz ile Bodrum gece hayatının keyfini çıkarıyoruz. 
Geceleme butik otelimizde.

 

02.Gün | BODRUM
Kahvaltı sonrası Bodrum’u bilinmeyenleri ile yeniden keşfetmek üzere 4x4 araçlarımızla yola çıkıyoruz. İlk durağımız halk arasında Gebe Kilise olarak bilinen Bodrum’un en eski uygarlıklarından biri olan Lelegler zamanında inşa edilmiş (yaklaşık M.Ö. 600) bir anıt mezar. Çok az kimsenin bildiği muhteşem manzarası ve tarihi ile Gebe kilise kendisini hayran bıraktıracak. Ardından 4. Buzul Çağı’na tarihlenen literatürde ‘’Gölköy Hurması’’ olarak geçen Gölköy’e adını veren hurmalığı ziyaret ediyoruz. Sonrasında Bodrum’un ilk Gastronomi merkezinde, şefimizle Bodrum Mutfağı’ndan lezzetler ile tanışıyoruz. Öğle yemeği sonrası Bodrum’un yerel lezzetlerinden biri olan ada’nın ilk ve tek butik bira imalathanesini ziyaret edip butik bira üreticiliği hakkından bilgi alıyoruz. Günümüzü Özel Plajda bu yerel biraların tadımı ve yanında eşlik edecek mezeleri ile sonlandırıyoruz. Geceleme butik otelimizde.

 

03.Gün | BODRUM
Kahvaltı sonrası butik otelimizinde serbest zaman. Öğle yemeğimizi otelimizde alıyoruz. Öğleden sonra 4x4 araçlarımız ile Bodrum’un bir başka yerel lezzeti olan şarap üretim çiftliğini gezmek üzere Mazı bölgesine hareket ediyoruz. Çiftlik sahibinin şarap üretim yolcuğundaki hikayesini dinleyerek şaraplarımızı yudumluyoruz. Daha sonra gün batımını seyretmek için Bodrum’a hakim tepelerden birine çıkıyoruz ve günün en güzel anlarını burada şaraplarımız eşliğinde harika bir piknik ile tamamlıyoruz. Geceleme butik otelimizde.

 

04.Gün | BODRUM
Kahvaltı sonrası otelimizden çıkış işlemlerini gerçekleştiriyoruz ve Türkiye’de örneği çok az olan ‘’Piramit’’ şeklindeki mezarları görmek üzere 4x4 araçlarımız ile yeni bir keşfe çıkıyoruz. Ardından Bodrum Yarımadasın’nın binlerce yıl önce oluşmasına yardımcı olan volkanik krater oluşumunu görmeye gidiyoruz. Turumuzun bitiminde sizleri tur başlangıç noktasına geri bırakıyoruz.

Koronavirüs Kapsamında Alınan Önlemler :
Turlarımız araç yarı kapasite ile kullanılarak yapılacaktır.
Bütün turlarımızda Hijyen Seti: ( Maske, Eldiven, Dezenfektan veya Kolonya)
Turlar öncesi araçlarımız dezenfekte edilecektir. Turlar öncesi rehber ve kaptanlarımız sağlık taramasından geçirilecektir. Uçak yolculuğu için HES kodu almak zorunludur.

 
Fiyatlar&Tarihler

Her Cumartesi

4Reasons vb Butik Otel

İki kişilik odada kişi başı
4990 TL

 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • 4Reasons vb. Butik Otelde 3 gece kahvaltı dahil konaklama

 • İlk akşam yerel meyhanede akşam yemeği

 • İkinci gün Gastronomi merkezinde öğle yemeği, Özel Plajda  bira tadımı ve mezeler eşliğinde akşam yemeği 

 • İkinci gün Ücretsiz plaj girişi, şezlong ve şemsiye kullanımı

 • Üçüncü gün Otel’de öğle yemeği, Akşam gün batımı manzarasında piknik 

 • Üçüncü gün Şarap tadımı

 • Programda belirtilen tüm turlar ve özel izin belgeleri

 • Turların gerçekleştirme sırasında, sosyal mesafe kuralları uyarınca 7şer kişilik 4x4 araçlarımızla  max 4 kişi olacak şekilde ulaşım. Bu ulaşım sırasında su ve atıştırmalık ikramları

 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti

 • Seyahat sağlık sigortası - 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır (Sigorta aynı zamanda mesleki zorunluluk sigortası olduğundan iptali mümkün değildir)

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 
 • Bodrum ulaşım (ilave ücret ile, Bodrum’a ulaşım ve alan-otel-alan transfer eklenebilir)

 • Programda Belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri

 • İçecekler

 • Programda belirtilmemiş olan müze ve ören yeri giriş ücretleri (kapıda nakit olarak ödenebilir)

 • Otel’de minibar ve kişisel harcamalar

 
Tur Haritası
 
Notlar

*** Mesleki Sorumluluk Sigortası: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını, olağanüstü hallerde tur iptalini vs. karşılamaz.
***Tur Programımız minimum 8 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 7 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.
***Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.
***Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir.
***Tur paketine dâhil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dâhil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkânsız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkânlar dâhilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
***Turda kullanılacak araç katılımcı sayısına göre (minibüs/midibüs/otobüs gibi) değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir.

 
Bilgilerinizi bırakın. Sizi arayalım.

TURLARDAN HABERDAR OLUN

GÜNCEL TURLAR

mgds.png

Çağlayan Mah. Fener Cad. Safir Sit. B Blok D:1 Antalya
+90 242 243 77 96 / +90 505 590 03 63 / info@magidostur.com.tr

BİLGİLER

 • Facebook
 • Twitter
 • YouTube
 • Instagram
 • LinkedIn - Gri Çember

© 2020 Her hakkı saklıdır. Magidos Turizm A grubu bir seyahat acentasıdır. Belge No A-6634