Günübirlik Turlar

ANTALYA ÇIKIŞLI GÜNÜBİRLİK TURLAR

 

MagidosTur olarak Antalya ve çevresinde birçok yere günübirlik turlar düzenlemekteyiz. Antalya kalkışlı günübirlik gezi turları zamanı olmayan ve kısa süreliğine dinlenmeye ihtiyacı olan değerli misafirlerimizin sık sık tercih ettiği bir aktivite olmaktadır. 1 günlük turlarda elbette zamanı da dikkate alarak sizlerin en az yorgunlukla en çok keyif alacağınız programları oluşturmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken MagidosTur olarak her zamanki kalitemizden ödün vermemek de öncelikli hedefimiz!

ANTALYA TUR ŞİRKETLERİ

 

Antalya tur şirketleri deyince akla ilk gelen seyahat acentalarından olan MagidosTur olarak, 10 yılı aşkın bir süredir misafirlerine Antalya çıkışlı yurtiçi ve yurtdışı turlar sunmaktayız. Sadece Antalya’dan otobüslü turlar değil aynı zamanda Antalya’dan direkt uçuşlu yurtdışı turları da siz değerli misafirlerimizin ilgisine sunmaktayız. Antalya kalkışlı günübirlik turlar da portföyümüzde yer alan bir diğer tur çeşididir. Uzun yıllardır MagidosTur ailesi olarak sizleri de hiçbir zaman müşteri değil dostlarımız olarak görmeye gayret ettik. Bu amaçla bizi tercih ettiğiniz turlarınızda mutluluğunuz ve rahatınız için elimizden geleni yapmaya gayret ettik, etmeye de devam ediyoruz.

 

ANTALYA ÇEVRESİ GÜNÜBİRLİK GEZİLECEK YERLER NELERDİR?

 

Elbette Antalya hareketli günübirlik turlar deyince ilk akla gelenler Aspendos, Side, Perge, Demre Kekova, Olimpos gibi noktalar olmaktadır. Bununla beraber Antalya çevresinde gezilecek yerler sadece bunlarla sınırlı değil. Örneğin Kaş, Kalkan, Patara turu misafirlerimizden son zamanlarda yoğun ilgi görmektedir. 2020’nin Patara Yılı olarak ilan edilmesinin ardından bu önemli antik kente yerli ve yabancı turistlerin ilgisi kuşkusuz arttı. Aynı şekilde İbradı – Ormana Düğme Evler turları da bir diğer ilgi çekici programımızdır. Bu turumuzda hem şirin Düğme Evler’i hem Altınbeşik Mağarası’nı hem de Unullu Köyü’nü aynı gün içinde gezmek mümkündür.

ANTALYA ÇIKIŞLI LAVANTA BAHÇELERİ TURLARI


Isparta Lavanta bahçeleri turu da son yıllarda Antalyalıların yoğun ilgisini çeken ve mevsiminde katıldıkları keyifli bir haftasonu aktivitesi olmaktadır. Isparta’da lavantaların hasadı ağustos aylarında başlamakta olduğundan lavanta bahçeleri turu için en doğru mevsim haziran ile ağustos ayları arasında olmaktadır. Bu dönemde lavantalar mor çiçek açtığı içinden hem görsel olarak hem de kokusuyla ziyaretçilere görsel bir şölen yaşatmaktadır. Lavanta bahçelerini görebilmek için daha çok Isparta’nın Keçiborlu ilçesine bağlı ünlü Kuyucak Köyü ziyaret edilmektedir. Burada misafirlerin hem bol bol fotoğraf çekme hem de alışveriş yapma fırsatları olmaktadır.

ANTALYA ÇIKIŞLI SALDA GÖLÜ TURLARI

Antalya’dan otobüsle Salda Gölü turu da tur şirketlerinin sunduğu bir diğer alternatif olarak karşımıza çıkmaktadır. Hatta zaman zaman Lavanta Bahçeleri turuyla Salda Gölü turu da konumlarının birbirlerine yakın olması sebebiyle aynı programın içinde de yer alabilmektedir. Türkiye’nin Maldivler’i olarak adlandırılan Salda Gölü benzersiz görüntüsüyle son yıllarda popülerliğini iyice artırmış ve adeta ziyaretçi akınına uğramış durumdadır. Salda Gölü magnezyum yönünden çok zengin bir yapıya sahip olduğundan, kumsalı da bu sebeple beyaz bir görüntüye sahiptir. Günübirlik Salda Gölü turlarında aynı gün içinde sadece bu doğa harikası gölümüz değil, aynı zamanda Eğirdir Gölü, Sagalassos Antik Kenti ve Kovada Gölü de gezilebilmektedir. Kültür turları günübirlik olduğunda elbette misafirlerimizi daha az yormakta ve yoğun iş temposunun arasında insanlara bir nefes alma imkânı tanımaktadır. Tur programlarının en güncel hali için sitemizi takip edebilirsiniz.

 

MAGİDOS TUR FARKIYLA ANTALYA'DAN GÜNÜBİRLİK TURLARA KATILIN

MagidosTur olarak her turumuzda daima kaliteyi ön planda tutmayı ve dostlarımızın tatildeki rahatlığını gözetmeyi hedefledik. Antalya çıkışlı günübirlik turlarda da bu anlayış doğrultusunda kaliteli, keyifli, sağlıklı, huzurlu programlar hazırladık. Siz de turlar hakkında bilgi almak için www.magidostur.com.tr adresini inceleyebilir ya da https://g.page/MagidosTur adresinde bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.