Antalya Çıkışlı Yurtdışı Turlar

bamberg.jpg

Romantik Yol

9 Mayıs, 12 Haziran, 17 Temmuz 2021

Münih, Salzburg, Halstatt, Füssen, Augsburg, Bamberg, Frankfurt

Fiyat:

6999 TL

salzburg.jpg

Noel Pazarları

8 Aralık , 22 Aralık 2021

Münih, Salzburg, Halstatt

Fiyat:

4990 TL

londra.jpg

Büyük Britanya&İrlanda

25 Haziran, 16  Temmuz 2021

Londra, Oxford, Cardiff, Dublin, Belfast, Glasgow, Edinburgh, Liverpool 

Fiyat:

15.990 TL

Bergen.jpg

İskandinavya&Fiyortlar

11 Mayıs, 17 Temmuz, 17 Ağustos 2021

Kopenhag, Oslo, Bergen, Stockholm, Hamar, Flam, Geilo

Fiyat:

9.990 TL

Amsterdam Non-Stop

Benelüks Paris

9 Mayıs, 4, 18 Temmuz, 21 Ağustos  2021

Amsterdam, Brüksel, Paris, Lüksemburg, Brugge

Fiyat:

6.999 TL

roma sokakları.jpg

İtalya

10 Mayıs 2021

Bologna, Floransa, Roma, Milano, Venedik, Ljubljana

Fiyat:

8.990 TL

zagreb.jpg

Balkanlar

11 Mayıs, 17 Temmuz, 17 Ağustos 2021

Ljubljana, Dubrovnik, Mostar, Split, Saraybosna, Zagreb

Fiyat:

8.990 TL

batum.jpg

Gürcistan

11 Mayıs; 29 Haziran; 20 Temmuz 2021

Batum, Tiflis, Telavi, Kutaisi

Fiyat:

4.499 TL

bernina express.jpg

Bernina Express

18 Temmuz 2021

Cenevre, Milano, Zürih, Basel, Bern, Como, Chur, Luzern

Fiyat:

7.900 TL

legoland-kucuk.jpg

Eğlenceli Avrupa

25 Haziran, 17 Temmuz 2021

Europa Park, Legoland, Mulhouse Otomobil Müzesi, Neuschwanstein

Fiyat:

8.990 TL

ANTALYA ÇIKIŞLI YURTDIŞI TURLAR

 

MagidosTur olarak uzun yıllardır Antalya çıkışlı turlar düzenlemekteyiz. Bunu yaparken Antalyamızın turizm başkenti olmasının avantajlarından da yararlanmaya çalışıyoruz. Antalya’ya dünyanın birçok ülkesinden direkt uçuşlar olması, kentimizi Antalya’dan direkt uçuşlu turlar düzenlemeye son derece elverişli kılıyor. Antalya’dan Rusya’nın hemen her kentine, Almanya’ya, İsviçre’ye, Fransa’ya, Belçika’ya, Hollanda’ya, Avusturya’ya, Ukrayna’ya yılın neredeyse 12 ayı direkt uçuş bulmak mümkün. Aynı zamanda Türki Cumhuriyetlerin önemli kentleri olan Bişkek, Almata, Astana, Taşkent’ten ve Beyrut, Amman gibi Ortadoğu kentlerinden de direkt uçuşlar bulunuyor. Biz de bunu fırsat bilerek Antalya çıkışlı yurtdışı turları düzenlerken misafirlerimizin İstanbul’da aktarma derdiyle uğraşmadan, Antalya’dan direkt uçuşla yurtdışı tur rahatlığını yaşamalarını sağlıyoruz. Yıl boyunca farklı noktalara Antalya hareketli turlar düzenleyerek sizlerin keyifli bir tatil geçirmesine çalışıyoruz.

 

ANTALYA'DAN DİREKT UÇUŞLU TURLAR

Seyahatlerde direkt uçuşun bir artı olduğu bilinen bir gerçek… Çünkü insan tatile çıkarken daha yolda yorulmaya başlamak yerine, dinç bir şekilde gezmek istediği yeri keşfetmeye başlamak istiyor. Bunun için İstanbul’da ya da başka bir şehirde aktarma yapmak, arada havalimanlarında beklemek ve zaman kaybetmek yerine Antalya’dan direkt uçuşlu tura katılmak misafirlerimizin tatil planlarında son derece belirleyici oluyor.

ANTALYA ÇIKIŞLI KÜLTÜR TURLARI


Antalya çıkışlı kültür turları deyince akla elbette birçok farklı rota geliyor. Yurtdışında çok farklı noktalara düzenlenebilen kültür turları için biz MagidosTur olarak Benelüks&Paris, Orta Avrupa, Balkanlar gibi yakın bölgeleri tercih ettiğimiz gibi, misafirlerimiz için Lübnan, Ürdün, Özbekistan, İran gibi son derece değişik bölgeleri de programımıza alabiliyoruz. Programlarımızda bir kültür turunun olmazsa olmazlarına mutlaka yer veriyoruz ve misafirlerimizin gezdikleri coğrafyayı hakkıyla tanımalarına yardımcı oluyoruz. Tecrübeli rehberlerimiz çoğu zaman siz değerli misafirlerimizle Antalya Havalimanı’nda buluşup grupla tanışarak turun liderliğini yapıyorlar. Böylelikle daha turun başlangıcında bütün grubun birbiriyle kaynaşmaları ve uyumlu bir tatil geçirmeleri de son derece kolaylaşmış oluyor.

 

ANTALYA'DAN HANGİ ÜLKELERE DİREKT TUR VAR?

 

Başta da söylediğimiz gibi biz çok avantajlı bir şehirde yaşıyoruz ve MagidosTur olarak biz de bunu değerlendirmeye çalışıyoruz. Antalya’dan direkt Benelüks ülkelerine ve Avusturya, Macaristan, Çekya’yı kapsayan Orta Avrupa bölgesine yoğun olarak turlar düzenliyoruz. Bunun dışında Beyrut’a, Ürdün’e, Özbekistan’a, Rusya’ya ve Ukrayna’ya da dönem dönem yurtdışı turlar organize ediyoruz. Alplerin Eteğinde 5 Ülke ve Heidi’nin Köyleri gibi Avrupa’nın en özel bölgeleri de tur programlarımızda sık sık yer buluyorlar. Antalya’dan direkt uçuşlu İran turu da uçuşların durumuna bağlı olarak MagidosTur tarafından düzenlenebiliyor. Balkan ülkelerinde de Üsküp, Belgrad, Priştina gibi farklı kentlere zaman zaman direkt uçuşlar olabiliyor. Biz de böyle zamanlarda bunlardan faydalanarak Antalya çıkışlı Balkan turları organize ediyoruz. Eğer siz de Antalya çıkışlı yurtdışı turuna katılmak istiyorsanız sitemizdeki farklı programları inceleyebilirsiniz.

 

MAGİDOS TUR FARKIYLA ANTALYA ÇIKIŞLI YURTDIŞI TURLARA KATILIN


10 yılı aşkın bir süredir MagidosTur olarak Antalya’dan yurtiçi ve yurtdışı birçok noktaya turlar düzenlemekteyiz. Her zaman öncelikli hedefimiz misafirlerimizin rahat, gereksiz yorgunluklara katlanmadıkları, uyumlu bir grup eşliğinde keyif alabilecekleri turlar düzenlemek oldu. Bu amaçla Antalya çıkışlı Benelüks&Paris turları, Orta Avrupa turları, Balkan turları, Beyrut turları, Ürdün turları gibi çok farklı programlar hazırlıyoruz ve siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz. Siz de Antalya çıkışlı tur programları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız www.magidostur.com.tr adresini inceleyerek sohbet bölümünden bize yazabilir ya da https://g.page/MagidosTur adresinde bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.