Antalya Çıkışlı Yurtdışı Turlar

Alplerin Eteğinde 5 Ülke

02 Temmuz 2022

Fransa, İsviçre, İtalya, Liechtenstein, Almanya

Fiyat:

899 EUR

Baltık Ülkeleri Turu

Temmuz Ağustos 2022

Finlandiya, Estonya, Letonya, Litvanya, Polonya

Fiyat:

999 EUR

Beyrut Turu 4 gece

Mayıs-Temmuz 2022

Beyrut, Biblos, Baalbek

Fiyat:

Fransa Şatolar Turu

29 Haziran 2022

Paris, Chambord, Blois, Tours

Fiyat:

899 EUR

Isviçre Turu

Haziran-Ekim 2022

Zürih, Chur, Zermatt, Zug, Cenevre

Fiyat:

999 EUR

Orta Avrupa Turu

Temmuz-Ağustos 2022

Berlin, Potsdam, Dresden, Prag

Fiyat:

899 EUR

Strasbourg & Colmar Turu

Temmuz-Ekim 2022

Strasbourg, Colmar, Basel, Alsace

Fiyat:

799 EUR

Azerbaycan Turu

09 Temmuz 2022

Bakü, Gence, Şeki

Fiyat:

899 USD

Bayramda Beyrut Turu

7 Temmuz 2022

Beyrut, Biblos, Baalbek

Fiyat:

799 USD

Birleşik Krallık Turu

8 Temmuz 2022

İngiltere, İskoçya, Galler, İrlanda

Fiyat:

1699 GBP

Iran Turu

26 Mayıs 2022

Van, Tebriz, Tahran, İsfahan, Yezd, Şiraz

Fiyat:

899 EUR

Kıbrıs Turu

2022

Lefkoşa, Gazimağusa, Girne

Fiyat:

3900 TL

Polonya Turu

Temmuz 2022

Kopernık, Chopın, Varşova, Gdansk

Fiyat:

999 EUR

Ürdün Turu

Haziran-Aralık 2022

Amman, Petra, Wadi Rum, Ceraş, Akabe

Fiyat:

1199 USD

Balkanlar Turu

11 Haziran 2022'den itibaren

Üsküp, Ohrid, Tiran, Mostar

Fiyat:

899 EUR

Benelüks & Paris Turu

Temmuz-Ağustos 2022

Amsterdam, Brugge, Brüksel, Paris

Fiyat:

999 EUR

Dubai Turu

8 Temmuz 2022

Dubai

Fiyat:

699 EUR

Iskandinavya ve Fiyordlar

Temmuz-Ağustos 2022

Kopenhag, Geilo, Bergen, Hamar

Fiyat:

1399 EUR

Marsilya & Provence Turu

6 Haziran 2022

Marsilya, Aix en Provence, Lyon

Fiyat:

899 EUR

Romantik Yol Turu

9 Temmuz 2022

Münih, Halstatt, Rothenburg

Fiyat:

899 EUR

ANTALYA ÇIKIŞLI YURTDIŞI TURLAR

 

MagidosTur olarak uzun yıllardır Antalya çıkışlı turlar düzenlemekteyiz. Bunu yaparken Antalyamızın turizm başkenti olmasının avantajlarından da yararlanmaya çalışıyoruz. Antalya’ya dünyanın birçok ülkesinden direkt uçuşlar olması, kentimizi Antalya’dan direkt uçuşlu turlar düzenlemeye son derece elverişli kılıyor. Antalya’dan Rusya’nın hemen her kentine, Almanya’ya, İsviçre’ye, Fransa’ya, Belçika’ya, Hollanda’ya, Avusturya’ya, Ukrayna’ya yılın neredeyse 12 ayı direkt uçuş bulmak mümkün. Aynı zamanda Türki Cumhuriyetlerin önemli kentleri olan Bişkek, Almata, Astana, Taşkent’ten ve Beyrut, Amman gibi Ortadoğu kentlerinden de direkt uçuşlar bulunuyor. Biz de bunu fırsat bilerek Antalya çıkışlı yurtdışı turları düzenlerken misafirlerimizin İstanbul’da aktarma derdiyle uğraşmadan, Antalya’dan direkt uçuşla yurtdışı tur rahatlığını yaşamalarını sağlıyoruz. Yıl boyunca farklı noktalara Antalya hareketli turlar düzenleyerek sizlerin keyifli bir tatil geçirmesine çalışıyoruz.

 

ANTALYA'DAN DİREKT UÇUŞLU TURLAR

Seyahatlerde direkt uçuşun bir artı olduğu bilinen bir gerçek… Çünkü insan tatile çıkarken daha yolda yorulmaya başlamak yerine, dinç bir şekilde gezmek istediği yeri keşfetmeye başlamak istiyor. Bunun için İstanbul’da ya da başka bir şehirde aktarma yapmak, arada havalimanlarında beklemek ve zaman kaybetmek yerine Antalya’dan direkt uçuşlu tura katılmak misafirlerimizin tatil planlarında son derece belirleyici oluyor.

ANTALYA ÇIKIŞLI KÜLTÜR TURLARI


Antalya çıkışlı kültür turları deyince akla elbette birçok farklı rota geliyor. Yurtdışında çok farklı noktalara düzenlenebilen kültür turları için biz MagidosTur olarak Benelüks&Paris, Orta Avrupa, Balkanlar gibi yakın bölgeleri tercih ettiğimiz gibi, misafirlerimiz için Lübnan, Ürdün, Özbekistan, İran gibi son derece değişik bölgeleri de programımıza alabiliyoruz. Programlarımızda bir kültür turunun olmazsa olmazlarına mutlaka yer veriyoruz ve misafirlerimizin gezdikleri coğrafyayı hakkıyla tanımalarına yardımcı oluyoruz. Tecrübeli rehberlerimiz çoğu zaman siz değerli misafirlerimizle Antalya Havalimanı’nda buluşup grupla tanışarak turun liderliğini yapıyorlar. Böylelikle daha turun başlangıcında bütün grubun birbiriyle kaynaşmaları ve uyumlu bir tatil geçirmeleri de son derece kolaylaşmış oluyor.

 

ANTALYA'DAN HANGİ ÜLKELERE DİREKT TUR VAR?

 

Başta da söylediğimiz gibi biz çok avantajlı bir şehirde yaşıyoruz ve MagidosTur olarak biz de bunu değerlendirmeye çalışıyoruz. Antalya’dan direkt Benelüks ülkelerine ve Avusturya, Macaristan, Çekya’yı kapsayan Orta Avrupa bölgesine yoğun olarak turlar düzenliyoruz. Bunun dışında Beyrut’a, Ürdün’e, Özbekistan’a, Rusya’ya ve Ukrayna’ya da dönem dönem yurtdışı turlar organize ediyoruz. Alplerin Eteğinde 5 Ülke ve Heidi’nin Köyleri gibi Avrupa’nın en özel bölgeleri de tur programlarımızda sık sık yer buluyorlar. Antalya’dan direkt uçuşlu İran turu da uçuşların durumuna bağlı olarak MagidosTur tarafından düzenlenebiliyor. Balkan ülkelerinde de Üsküp, Belgrad, Priştina gibi farklı kentlere zaman zaman direkt uçuşlar olabiliyor. Biz de böyle zamanlarda bunlardan faydalanarak Antalya çıkışlı Balkan turları organize ediyoruz. Eğer siz de Antalya çıkışlı yurtdışı turuna katılmak istiyorsanız sitemizdeki farklı programları inceleyebilirsiniz.

 

MAGİDOS TUR FARKIYLA ANTALYA ÇIKIŞLI YURTDIŞI TURLARA KATILIN


10 yılı aşkın bir süredir MagidosTur olarak Antalya’dan yurtiçi ve yurtdışı birçok noktaya turlar düzenlemekteyiz. Her zaman öncelikli hedefimiz misafirlerimizin rahat, gereksiz yorgunluklara katlanmadıkları, uyumlu bir grup eşliğinde keyif alabilecekleri turlar düzenlemek oldu. Bu amaçla Antalya çıkışlı Benelüks&Paris turları, Orta Avrupa turları, Balkan turları, Beyrut turları, Ürdün turları gibi çok farklı programlar hazırlıyoruz ve siz değerli misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz. Siz de Antalya çıkışlı tur programları hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız www.magidostur.com.tr adresini inceleyerek sohbet bölümünden bize yazabilir ya da https://g.page/MagidosTur adresinde bulunan ofisimizi ziyaret edebilirsiniz.