Yılbaşı
Amsterdam Turu

msc meraviglia küçük.jpg
TARİH
BAŞLANGIÇ FİYATI

29 Aralık 2021

699 EUR

SÜRE
TUR ÖZELLİKLERİ

3 Gece 4 Gün

Direkt Uçuş
Yılbaşı Turu

ROTA

Amsterdam, Marken, Volendam

TUR PROGRAMI

1.Gün  ANTALYA – AMSTERDAM


Antalya havalimanı 1. Dış Hatlar gidiş terminali önünde siz değerli konuklarımızla 05.00’da buluşma. Bagaj, bilet ve biniş işlemlerinin ardından Sunexpress Havayolları’nın XQ 540 sefer sayılı uçuşu ile 07.05’de Amsterdam’a hareket. Yerel saat ile 09.20’ de varışımızın ardından alanda bekleyen özel otobüsümüzle panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda Dam Meydanı, Leidseplein, Rembrantplein, Kraliyet Sarayı, Kırmızı Fener Sokağı ve dünyaca ünlü elmas fabrikası görülecek yerler arasındadır. Ardından serbest zaman, alışveriş ve gezme imkanı. Tur bitimi otelinize transfer. Akşam arzu edilirse extra Red Light District'e gece turu. Geceleme otelinizde.

.

2.Gün AMSTERDAM


 • Otelde Kahvaltı

 • Marken & Volendam Turu (Ulaşım+Rehberlik)

Marken & Volendam Turu : Eskiden bir ada iken doldurularak yapılan bir yol ile karaya bağlanan sakin ve küçük Marken kasabası olacaktır . Bakımlı bahçelere sahip muhteşem evleri ve tahta ayakkabıları ile meşhur Marken kasabasında gerçekleştireceğimiz gezi sonrasında turumuzun bir sonraki ziyaret noktası olan Volendam’a varış . Marken’e göre daha büyük bir balıkçı kasabası olan Volendam’da bakımlı ve güzel evlerin çevrelediği sokaklarda , restaurant ve kafeler ile dolu sahil yolunda gerçekleştireceğimiz gezi sonrası turumuzun sonu.


3.Gün AMSTERDAM


 • Otelde Kahvaltı

 • Grand Holland Turu (Ulaşım+Rehberlik)

Grand Holland Turu : Den Haag(Lahey) , Rotterdam , Schevningen ve çinileri ile dünyaca ünlü Delft Blue görülecek yerler arasındadır.


4.Gün AMSTERDAM – ANTALYA


 • Otelde Kahvaltı

 • Müzeler Turu (extra) (grubun talebine göre: Van Gogh Resim ve Sanat Müzesi, Rijks Museum, Nemo Bilim ve Teknoloji Müzesi)


Sabah kahvaltısı sonrası serbest zaman, extra müzeler turu. ardından havalimanına transfer, Sunexpress Havayollarının XQ 541 sayılı uçuşu ile 18.30’ de  uçuş. Saat 00:25’de Antalya’ya varış ve turumuzun sonu.

FİYATLAR&TARİHLER

 • 29 Aralık 2021


2 ya da 3 kişilik odada kişibaşı: 699 EUR
Tek kişilik oda farkı: 150 EUR
3-12 yaş çocuk: 649 EUR
0-2 yaş çocuk: 150 EUR

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Sunexpress Hy ile Antalya - Amsterdam – Antalya uçak bileti

 • Otelde 3 gece konaklama

 • Alan-Otel-Alan transferleri

 • Türkçe rehberli panoramik Amsterdam şehir turu

 • Mesleki sorumluluk sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Vize ücreti ve servis bedeli

 • Yurt dışı çıkış harcı bedeli

 • Her türlü otel ekstraları ve kişisel harcamalar

 • Programda belirtilmeyen tüm gezi ve turlar

 • Müze ve ören yerleri girişleri

 • Seyahat sağlık sigortası (25 Euro) +65 yaş için 35 euro

NOTLAR

· Yurtdışı gezilerinde en az 6 ay geçerli pasaport olması mecburidir. 10 yıldan eski pasaportlar yurtdışına yapılan seyahatlerde geçerli değildir, ve tur hareket tarihinden önce yenilenmesi gerekmektedir. Yırtık ve yıpranmış pasaportlar ile giriş yapılamaz.

· MAGİDOSTUR, havayolu ile yolcu arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce misafirlerimiz tarafından merkez ofis aranarak yazılı teyit edilmesi gerekmektedir.

· Uçuş saatlerini ve parkurunu teyit etmeyen misafirlerin iç hat bağlantı uçuş ulaşımlarında yaşanan değişikliklerden MAGİDOSTUR sorumlu değildir.

· Tur programında belirtilen tur güzergâhı örnek güzergâh olup tur parkurunda değişiklik olabilir.

· Uçağın ineceği şehir farklılık gösterebilir. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan MAGİDOSTUR sorumlu tutulamaz.

· MAGİDOSTUR, gerekli gördüğü durumlarda, tur güzergâhını içeriği aynı kalmak koşuluyla değiştirme hakkını saklı tutar.

· Şehir tanıtım turları şehre varış saatine göre bir sonraki gün/günler gerçekleştirilebilir.

· MAGİDOSTUR, yıldız kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini değiştirme hakkını saklı tutar.

· Programlarda belirtilen tüm otel isimler V.B. (ve benzeri) olup yıldız kategorisi ve mesafe olarak örnek teşkil etmek için yazılmıştır. Belirtilen isimli otelde konaklama yapılacağı anlamına gelmez.

· Bu paket turda minimum katılımcı sayısı her otel kategorisi için 40 kişidir. Paket tura katılacak kişi sayısının yeterli olmaması durumunda 21 gün öncesinden tur iptali tüketiciye bildirilir.

· Turun iptali durumunda vize ücreti ve sigorta ücretleri iade edilemez.

· Yol üzerinde alternatif turlar gruptan en az 6 kişinin katılımı olduğu taktirde gerçekleşir. Katılmak istemeyen misafirler mola yerinde bekletilir.

· Programlarda belirtilen geziler rehberin insiyatifinde herhangi bir nedenden dolayı belirtilen gün/ günler dışında başka bir gün yapılabilir.

· Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Alternatif turlar minimum 20 kişilik katılım olduğu takdirde gerçekleştirilebilir, daha az katılım olduğu takdirde rehberin insiyatifinde ve gerekli olur ise fiyatlar değiştirilerek gerçekleştirilebilir. Bu gezi ya da turların yapılamamasından MAGİDOSTUR sorumlu tutulamaz.

· Müze ve ören yerleri girişleri ücreti fiyatlara dâhil değildir.

· 3 kişilik odalarda ilave yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataktan küçüktür ve / veya ilave açılan kapanan ek yataktır.

· Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan belirli yaş grubu içerisindeki çocuklar için geçerlidir.

· MAGİDOSTUR konsoloslukla müşterilerimiz arasında sadece aracı konumda olup vizenin her hangi bir neden ile onaylanmaması, yetişmemesi ve / veya vizede yanlışlıklar oluşması halinde hiçbir sorumluluğu olmayıp yolcunun hiçbir şekilde MAGİDOSTUR'dan tazminat hakkı yoktur.

· Vizenin gidilecek tura ilk giriş yapılan ülkeden veya en fazla konaklama yapılacak ülkeden alınması gereklidir aksi halde pasaport polislerinin ülkeye giriş yaptırmamasından MAGİDOSTUR kesinlikle sorumlu değildir.

· Otellerde alınan kahvaltı standardı Continental kahvaltı olup tereyağı reçel kahve veya çaydan ibarettir. Grup kahvaltıları otellerde ayrı salonlarda alınıp münferit yolcu kahvaltılarından farklıdır.

· Vize başvurusu için en az 6 ay geçerli pasaport ve acentelerimizden temin edebileceğiniz vize için gerekli evraklar listesinde belirtilen belgeler eksiksiz tur hareket tarihinden minimum 1 ay önce yazılı onay ile acentaya teslimi gerekmektedir.

Bilgilerinizi bırakın. Sizi arayalım.

Teşekkürler! Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

REZERVASYON KOŞULLARI

Önemli Sorular;

1-Ziyaret etmeyi planladığınız ülkede seyahat etmeden önce nelerin bilinmesi/yapılması gerekiyor?

C: Gerekli tüm gereksinimleri karşıladıklarından ve gerekli tüm belgelere sahip olduklarından emin olmalıdırlar. Bunlar aşağıdaki gibidir:

· En az altı ay geçerliliği olan bir pasaport.

· Dünya Sağlık Örgütü tarafından onaylanmış iki aşı ile tam olarak aşılanmak. (Ülkemizde uygulanan tüm aşılar gecerlidir. İkinci doz aşıdan 14 gün geçmiş olması gerekiyor.)

· Gidiş - Dönüş uçak bileti

· En az 30.000 EUR tutarında COVID-19 tedavi kapsamına sahip sağlık sigortası satın almak.

· Uçuştan 72 saat öncesine kadar alınmış negatif PCR testi veya varıştan en az 14 gün önce düzenlenmiş ve 14 Ağustos 2021`den önce tam aşılanmış COVID-19 sertifikasına sahip olan yolcular PCR testinden muaftır. Kabul edilen aşılar; AstraZeneca (Vaxzevria), AZD1222 (SK Bioscience Co Ltd.), Covieshield, Janssen (Johnson & Johnson için tek doz), Moderna, Comirnaty (Pfizer-BioNTech), Sinopharm ve Sinovac.

· 2-18 yaşından küçük bir çocukla seyahat ediyorsam, 2 doz covid-19 aşısı olması gerekiyor mu? 12 yaşa kadar olan çocuklarda uçuştan 72 saat öncesine kadar negatif PCR testi zorunluluğu bulunmaktadır. Çoçuklarda aşı zorunluluğu bulunmamaktadır.

Online Form doldurmayan yolcular uçuşa kabul edilmeyecektir