Günübirlik İbradı Turu

13, 27 Mart 2021

 

Koronavirüs Kapsamında Alınan Önlemler :
Turlarımız araçta yarı kapasite ile kullanılarak yapılacaktır.
Bütün turlarımızda Hijyen Seti: ( Maske, Eldiven, Dezenfektan veya Kolonya)
Turlar öncesi araçlarımız dezenfekte edilecektir. Turlar öncesi rehber ve kaptanlarımız sağlık taramasından geçirilecektir. Uçak yolculuğu için HES kodu almak zorunludur.

Tur Programı

ANTALYA / İBRADI / ALTINBEŞİK / ANTALYA
 

Sabah Antalya’da toplanma ve hareket. Turumuzun ilk durağı olan Altınbeşik Mağarası'na hareket ediyoruz. Eski adı Unulla olan Ürünlü Köyü'nde yer alan Altınbeşik Mağarası, 1994 tarihinde Milli Park haline getirilerek, Türkiye’nin ilk ve tek "Mağara Milli Parkı" özelliğini taşımaktadır. Botla mağarayı gezdikten sonra aracımızla Ürünlü Köyü’ne çıkıyoruz. Köydeki düğmeli evleri gezdikten sonra Ormana'ya geçiyoruz. Ormana Düğmeli Evleri'ni yürüyerek gezmeye başlıyoruz. İbradı Merkezi'nde 7 adet tarihi konak koruma altına alınarak turizme kazandırılmıştır. İbradı Antik Melas Irmağı’nın çıkışına yakın dağlık kısımdadır. Vaktiyle Psidya sınırları buraya kadar uzanırdı. Psidya hudutları içinde olan Erimna şehrinin meydana getirdiği Ormana Beldesi ile Unulla (Ürünlü) Köyü arasındaki küçük bir tepe üzerinde bazı burç ve sarnıç harabeleri ile çeşitli taşlara rastlanmaktadır. Çukurviran Mahallesi'ndeki anıt mezar, İbradı'daki asırlık Arabastı Kestanesi ağacı da korunması gereken kültür ve tabiat varlıklarındandır. Gezimiz sonrası Üzümdere kıyısında alabalıkların tadına baktıktan sonra Antalya’ya dönüş ve gezimizin sonu...

Tur tarihleri: 13, 27 Mart 2021
 

Tüm Tarihler
Kişi başı 169 TL
6-12 yaş çocuk 139 TL

 
Fiyatlar&Tarihler
 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Lüks araçlar İle ulaşım

 • Öğle yemekleri

 • Çevre gezileri, profesyonel rehberlik

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 
 • Tüm yemeklerde alınan içecekler

 • Müze ve ören yeri girişleri

 • Seyahat Sigortası

 
Tur Haritası
 
Notlar
 • Mesleki Sorumluluk Sigortası: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını, olağanüstü hallerde tur iptalini vs. karşılamaz.

 • Acentemiz, havayolları ile yolcularımız arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almıştır.

 • Rehberimiz hava ve yol şartlarına göre programda değişiklik yapabilir.  Programda yer alan oteller, kategorisi aynı kalmak kaydıyla değiştirilebilir.

 • Turlarımızda araçlarımız % 50 kapasite ile  kullanılmaktadır.
   

 
Bilgilerinizi bırakın. Sizi arayalım.

Teşekkürler! Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.