Uçakla Kuzey Ege Turu

msc meraviglia küçük.jpg
TARİH
BAŞLANGIÇ FİYATI

23 Haziran 2022'den itibaren

4499 TL

SÜRE
TUR ÖZELLİKLERİ

3 Gece 4 Gün

Direkt Uçuş

ROTA

Foça, Bergama, Gelibolu, Kaz Dağları, Ayvalık, Cunda

TUR PROGRAMI

UÇAKLA KUZEY EGE
ÇANAKKALE, GELİBOLU TURU
3 Gece 4 Gün…


1. Gün Antalya / İzmir / Foça / Bergama /Assos  
08:30’da Havalimanı İç Hatlar gidiş terminalinde buluşma.  Sunexpress Havayolları’nın XQ 9091 sefer sayılı uçağı ile 09:20’de İzmir’e uçuş, 10:30’da İzmir’e varış. Uçuşumuzun ardından bizleri bekleyen rehberimizle buluşarak FOÇA’ya varış ile burada – Eski Foça sokaklarında gezinti –ardından BERGAMA ANTİK KENTİ (teleferik ile) – rehberimizin anlatımları eşliğinde kent içerisinde bulunan Akropol, Zeus Sunağı, Anadolu’nun en dik şekilde inşa edilmiş Tiyatrosu, Bakhüs Tapınağı, Bergama kütüphanesi, Athena Tapınağı gezileri - Kızıl Avlu Kilisesi gezilerinin ardından otelimize hareket.  Akşam yemeği otelimizde.


2. Gün Gelibolu 

Kilitbahir Kalesi, Şehitler Abidesi(Mehmetçik Abidesi), Kabatepe, 57.Alay Şehitliği, Seyit Onbaşı, Yahya Çavuş, Sargı Yeri, Tabyalar, Conk Bayırı gezeceğimiz, yaşayacağımız, hissedeceğimiz tarihi mekânların sadece bazıları. Geleceği doğru görebilmemiz için almamız gereken derslerin en güzel anlatımlarını yaşayacağımız bu yarımadadan akşam saatlerinde Çanakkale’ye geçiyoruz. Zamanın en büyük donanmasına geçit vermeyen Çanakkale Boğazı kıyısındaki Çanakkale içinde Surların görüleceği Çimenlik Kalesini, şarkılara konu olan Aynalı Çarşıyı, Saat Kulesini ve Kordon’u panoramik geziyoruz. Bu sırada Truva filminde kullanılan Tahta Atla fotoğraf çektirme imkânımız oluyor. Devamında otelimize varış ve yerleşme. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.
 

3. Gün Kaz Dağları -Jeep Safari 

Sabah otelde yapacağımız açık büfe kahvaltı ardından bu günkü programımızda, dileyen misafirlerimizle extra Kaz Dağları’nda JEEP SAFARİ yapmak için rehberimizle Altınoluk’a hareket ediyoruz. Buradan bineceğimiz jeeplerle Dünya üzerinde Alp Dağlarından sonra en fazla oksijen barındıran antik dönemdeki adı İDA olan ve Dünyanın ilk güzellik yarışmasının geçtiği KAZ dağlarına hareket ediyoruz. yüzme ve fotoğraf molalı, piknik-öğle yemeği dahil turumuz sonrası  otelimize dönüş. Akşam yemeği otelimizde


4. Gün Adatepe Köyü –Ayvalık, Cunda, İzmir – Antalya
Kahvaltı sonrası Adatepe Köyü - Tahta Kuşlar Müzesi ziyareti sonrası Ayvalık’a doğru yolumuza devam ediyoruz. İlçeye varışta ilk olarak, doyumsuz manzarasının yanı sıra, dünyaca ünlü ve daima beldeyi en iyi anlatan resme sahip güneş manzarası ile meşhur Şeytan Sofrası gezisini yapıyoruz. Şeytanın ayak izini de temsili olarak göreceğimiz ve eski bir lav birikintisi olan bu tepeden ayrılıyor ve Eski adı Cunda şimdiki adı Alibey olan adada yapacağımız nostaljik gezi ile sizleri eskiye götürüyoruz. Adada bulunan en eski 8 kiliseden en iyi korunarak günümüze gelebilmiş olan Taksiryannis Kilisesi'ni panoramik olarak görüp adanın keyfini çıkarıyoruz.  Daha sonra İzmir’e gidiyoruz. Konak Meydanında Meşhur Saat Kulesini görüyoruz.  Burada verilen yemek fotoğraf molası ardından havalimanına gidiyoruz. Sunexpress Havayolları’nın XQ 9292sefer sayılı uçağı ile 22.00de Antalya’ya uçuş, 23:05’da Antalya’ya varış ve turumuzun sonu.

FİYATLAR&TARİHLER

 • 23 Haziran 2022

2 / 3 Kişilik Odada Kişi Başı: 4.499 TL                                    
Tek Kişilik Oda Farkı: 950 TL                                       
3 - 11 Yaş Çocuk: 3.849 TL                                    
0 - 2 Yaş Çocuk: 200 TL


 • 14 Temmuz, 04 Ağustos 2022

2 / 3 Kişilik Odada Kişi Başı: 4.999 TL                                    
Tek Kişilik Oda Farkı: 950 TL                                       
3 - 11 Yaş Çocuk: 4.349 TL                                    
0 - 2 Yaş Çocuk: 200 TL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Çanakkale/Ayvalık bölgesi Otellerde 3 Gece Kahvaltı ve akşam yemeği dahil konaklama

 • Gidiş-dönüş uçak bileti

 • Lüks Araçlar İle Ulaşım

 • Çevre Gezileri

 • Rehberlik hizmetleri

 • Mesleki sorumluluk Sigortası (1618 sayılı Yasa Gereği düzenlenen Mesleki sorumluluk sigortasıdır.)

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Tüm Öğle Yemekleri

 • Jeep Safari turu

 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler

 • Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri

 • Tüm Özel Harcamalar

 • Ekstra turlar

 • Seyahat Sigortası (80 TL)

NOTLAR

*** Mesleki Sorumluluk Sigortası: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını, olağanüstü hallerde tur iptalini vs. karşılamaz.

***Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 7 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

***Program içeriği değişmemek kaydıyla, programda yer alan turları günleri, ziyaret sıraları rehberimiz tarafından değiştirlebilir.

*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir

***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine, girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.

***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir.

Bilgilerinizi bırakın. Sizi arayalım.

Teşekkürler! Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

REZERVASYON KOŞULLARI