MSC Grandiosa ile Eylülde Fiyortlar

3 Eylül 2022

SÜPER PROGRAM SÜPER FİYATA!

MSC CRUISES'IN EN YENİ GEMİLERİNDEN MSC GRANDIOSA İLE 8 GECE 9 GÜN NORVEÇ FİYORTLARI PROGRAMINA KATILIN.


İÇ KABİN 999 EURO!

DIŞ KABİN FİYATINA BALKONLU KABİN 1099 EURO!1. GÜN 3 Eylül Kiel, Almanya

SAW - HAM 09:15 – 11:40 – TK7882 Limandan hareket 20:00

2. GÜN 4 Eylül Kopenhag, Danimarka Limana varış 09:00 Limandan hareket 18:00 3. GÜN 5 Eylül Denizde Seyir 4. GÜN 6 Eylül Hellesylt, Norveç Limana varış 09:00

Limandan hareket 19:00 5. GÜN 7 Eylül Molde Limana varış 07:00

Limandan hareket 16:00 6. GÜN 8 Eylül Flaam Limana varış 08:00 Limandan hareket 17:00

7. GÜN 9 Eylül Denizde Seyir 8. GÜN 10 Eylül Kiel, Almanya Limana varış 09:00 Limandan hareket 18:00

9. GÜN 11 Eylül Kopenhag, Danimarka Limana varış 07:00

CPH SAW 11:55 – 16:00 – TK7875Ayrıntılı Tur Programı


1.Gün- 03.09.2022 - İstanbul – Hamburg


Rehberimiz ile İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı'nda uçuştan 3 saat önce buluşma ve check-in işlemlerimizin ardından Hamburg uçuşumuzu gerçekleştiriyoruz. Hamburg’a inişimizin ardından özel aracımız ile 5* MSC Grandiosa’ya transferimiz gerçekleşiyor.


2.Gün- 04.09.2022 - Kopenhag


Gemimiz Danimarka’nın Kopenhag şehrine yanaşıyor. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Kopenhag Şehir Turuna katılabilirler. Dünyanın en yaşanılası beş şehrinden biri olarak tanımlanan Kopenhag’ın şehrini gezeceğimiz bugüne şehrin simgesi olan “Küçük Deniz Kızı”nı görerek başlıyoruz. Amelienborg, Chiristianborg ve Rosenbourg Sarayları, Gefion Çeşmesi, Tivoli Bahçeleri, özerk hippy mahallesi ‘Chiristiana’ göreceğimiz diğer önemli noktalar. Daha sonra tekne ile yapacağımız kanal turu için Nyhavn’a (Yeni Liman) gidiyoruz. Bu gezimizde de Kopenhag’daki tüm turistik noktaları genel hatları ile göreceğiz. Tekne turu sonrasında Kopenhag’ın merkezi Kongens Nytorv’da (Kral Meydanı); ünlü Stroget’de alışveriş yapmanız veya Nyhavn ‘da (Yeni Liman) gençlerin arasına karışmak için serbest zamanımız olacak. Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.

3.Gün-05.09.2022 – Denizde Seyir


Tüm günümüz denizde seyir halinde geçecek. Bu muhteşem geminin tadını çıkartmak için mükemmel bir fırsat. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi özel şefler tarafından taze olarak hazırlanan, herkesin damak tadına uygun çeşitli yiyecekleri bulunduran açık büfe restoranda ya da A La Carte restoranda sizin için özel ayrılmış yerinizde alabilirsiniz. Gün içerisinde Yoga ve fitness derslerinin yanı sıra, açık hava tenis, voleybol ve basketbol veya vücut geliştirme ekipmanlarının da yer aldığı son teknoloji ürünü Technogym ile donatılan spor salonundan yararlanabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra dilerseniz geminin renkli ve eğlenceli bar ve kafelerinde vakit geçirip canlı müzik dinleyebilir, dilerseniz Broadway stili müzikallerden oluşan tiyatro gösterilerine katılabilir, kumarhanede şansınızı deneyebilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.


4.Gün- 06.09.2022 - Hellesylt


Norveç’in en güzel fiyortlarından birine geldik. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Horningdal Gölü & Dalsnibba Milli Parkı turuna katılabilirler. Muhteşem güzellikte doğa, şelale ve fiyort manzaralarının eşlik edeceği turumuz sabah erken saatlerde Hellesylt’den başlıyor. Avrupa’nın en derin dağ gölü olan Horningdal ve harika güzellikte dağ köyleri ve buzul gölleri eşliğinde Geiranger Fiyortuna yaklaşıyoruz. UNESCO Dünya Doğal Koruma Mirası kapsamında olan ve zirvesi yaklaşık 1500 metre yükseklikte olan Dalsnibba Milli Parkına yolculuk ediyoruz. Zirveye ulaştığımızda hava şartları elverişli olduğu taktirde eşsiz güzellikteki manzaranın tadını çıkarıyoruz. Hellesylt’te bizi bekleyen gemimizde gezi sona eriyor. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.


5.Gün – 07.09.2022 – Molde | Trollstiegen Şeytan Yolu


Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği “Trollstiegen Şeytan Yolu” turuna katılabilirler. Şüphesiz Norveç’te Flam ve Geiranger / Hellesylt ile birlikte en görülmesi gereken turdur. Şelaleler ve yemyeşil vadilerin arasından muhteşem doğa manzaraları eşliğinde Trollstiegen’e doğru yola çıkıyoruz. Vadinin yukarı kısmına yönelerek deniz seviyesinden 850 metre yukarıda Trollstiegen’e ulaşacağız. 1939 yılında açılmış Trollyolunu takip ederek vadinin aşağı bölümüne yönelip Stigerora şelalesinde fotoğraf molası vereceğiz. Sonrasında yukarı Trollveggen e ulaşıp Avrupa’nın meşhur 1000 metre yüksekliğindeki kaya duvarlarını “Troll Wall” manzaralarını seyredeceğiz. Dünya’nın tüm bölgelerinden dağcılar buraya tepeye ulaşacak değişik yolları keşfetmek için geliyorlar. Alesund’a dönüş yolumuzda Romdalsfjord boyunca ahşap oymacılığı ve gül boyama, gemi ve tekne imalatı ile meşhur küçük şirin kasabalar göreceğiz. Daha sonra Molde’ye geri dönüyor ve zamanımız el verdiği ölçüde kasabayı gezeceğiz. Turumuzun bitiminde gemimize geri dönüyoruz. Akşam yemeği ve konaklama gemide.


6.Gün – 08.09.2022 - Flam | Meşhur Flam Treni & Tvinde Şelalesi


Gemide alacağımız kahvaltının ardından arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Meşhur Flam Treni & Tvinde Şelalesi turuna katılabilirler. Fiyordları ve dağları geçerek Flam’dan Myrdal’a götürecek, dünyanın en dik demir yolu hatlarından birini geçecek olan tarihi Flamsbana Panoramik Trenine biniş. Flamsbana treni, Lonely Planet tarafından 2014’de dünyanın en iyi tren yolculuğu, National Geographic Traveler Dergisi tarafından Avrupa’nın en güzel 10 tren yolculuğundan biri olarak seçilmiş. Bu muhteşem yolculuk esnasında trenimizin duracağı noktalarda doğa şaheseri sürprizler bizleri bekliyor olacak. 867 metre yüksekte bulunan tarihi Myrdal tren istasyonunda trenden inecek ve bu sefer Voss’a giden yeni teknolojik trenimize bineceğiz. Bölgenin doğa sporları başkenti ünvanın kazanmış, dünyanın en güzel sularından birine sahip Voss şehrini ve gölünü göreceğiz. Şahsi aktiviteler için tanınacak zamandan sonra bölgenin en güzel şelalelerinden biri olan, suyunu içene gençlik ve güç kattığına inanılan Tvindefossen’i (İkizler şelalesi) ziyaret edeceğiz.1840'dan beri kuzeyin en popüler güzergâhı olan 13 zig-zag lı kanyonu görebileceğimiz dünyanın en prestijli otellerinden biri olan Stalhaim Oteli'nin terasından kahvelerimizi içerken unutulmaz bir doğa şöleni yaşayacaksınız. Viking köyü Gudvangen’de vereceğimiz molanın ardından gezimize Gudvangen ile Flam’ı birbirine bağlayan bir tünelden geçerek varacağımız Flam’da, gemimizin demirlediği limanda sona erecektir. Akşam yemeği ve konaklama gemide.


7.Gün -09.09.2022 - Denizde Seyir


Tüm günümüz denizde seyir halinde geçecek. Bu muhteşem geminin tadını çıkartmak için mükemmel bir fırsat. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeklerinizi özel şefler tarafından taze olarak hazırlanan, herkesin damak tadına uygun çeşitli yiyecekleri bulunduran açık büfe restoranda ya da A La Carte restoranda sizin için özel ayrılmış yerinizde alabilirsiniz. Gün içerisinde Yoga ve fitness derslerinin yanı sıra, açık hava tenis, voleybol ve basketbol veya vücut geliştirme ekipmanlarının da yer aldığı son teknoloji ürünü Technogym ile donatılan spor salonundan yararlanabilirsiniz. Akşam yemeğinden sonra dilerseniz geminin renkli ve eğlenceli bar ve kafelerinde vakit geçirip canlı müzik dinleyebilir, dilerseniz Broadway stili müzikallerden oluşan tiyatro gösterilerine katılabilir, kumarhanede şansınızı deneyebilirsiniz. Akşam yemeği ve konaklama gemimizde.


8.Gün – 10.09.2022 Kiel - Hamburg Şehir Turu


Gemimiz Almanya’nın Kiel limanına yanaşıyor. Arzu eden misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak organize edeceği Hamburg Şehir Turu’na katılabilirler. Almanya’nın tarihi Donanma Üssü’nden Hamburg’a yapılacak 1,5 saatlik otobüs yolculuğundan sonra, ülkenin en zengin ve Aristokrat kesiminin yerleşim için tercihi olan Hamburg’a varıyoruz. Aşağı ve Yukarı Alster Gölleri’nin çevresinde kurulan şehir gezimizde göl çevresini dolaşıp, kırmızı fenerli St Pauli Caddesini geçip, St Michaelin ve savaş anıtı olarak simgelenmiş St Nikolai Kiliselerini gördükten sonra 115 yaşındaki Neo Rönesans ve Barok karması mimari şaheser Rathous’un çevresinde serbest zamanımızı değerlendireceğiz. Kuğular ile fotoğraf çektirmek veya keyifli alışveriş yapmak… kararı siz verin.


9.Gün – 11.09.2022 Kopenhag - İstanbul


Gemiden çıkış işlemlerimizin ardından Kopenhag havalimanına transferimiz gerçekleşiyor. Özel aracımız ile Kopenhag havalimanına transferimiz sağlanıyor.GRUP UÇUŞ SAATLERİ

03.09.2022 SAW HAM 09:15 – 11:40 – TK7882

11.09.2022 CPH SAW 11:55 – 16:00 – TK7875

Fiyatlar


💼 3 Eylül 2022


İç Bella Kabinde Kişi Başı: 999 Euro


Dış Bella Kabinde Kişi Başı: 1099 Euro


Balkonlu Bella Kabinde Kişi Başı: 1099 Euro

Balkonlu Fantastica Kabinde Kişi Başı: 1399 Euro


İç Kabin Tek Kişi Farkı: 70 Euro

Balkonlu Kabin Tek Kişi Farkı: 200 Euro

3. ve 4. Kişi Yetişkin (Fantastica) Kişi Başı: Sorunuz

3. ve 4. Kişi (17 Yaş Altı Çocuk) Kişi Başı: Sorunuz

Tur Süresi: 8 Gece 9 Gün

✔️ Fiyata Dahil Olan Hizmetler


 • Türk Havayolları/Anadolujet ile Istanbul Sabiha Gökçen - Hamburg / Kopenhag - Istanbul Sabiha Gökçen arası ekonomi sınıfı uçuşlar

 • TÜRKÇE REHBERLİK HİZMETİ

 • Havalimanı - Liman - Havalimanı transferler

 • Havalimanı ve liman vergileri. (420€)

 • Tercih edilen kategoride tur süresince konaklama

 • Gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ara ikramlar

 • Açık büfe ve geminin çeşitli alanlarında bulunan otomatlardan alınan içecekler

 • Gemideki eğlence ve şovlar

 • Fitness & Spor salonu kullanımı

 • Seyahat süresini kapsayan mesleki zorunluluk sigortası. 70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır. (35€)


 

✖️ Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler


 • Servis ücretleri

 • Günlük kişi başı 10€ gemide ödenir. Zorunludur. Dileyen misafirlerimiz rezervasyon esnasında ödeyebilir.

 • Sağlık hizmetleri

 • Kara turları

 • Kişisel harcamalar

 • İç hat bağlantı uçuşları

 • Gerekli vize ücreti (Çok girişli schengen vizesi)

 • Gemide bar ve restoranlarda alınan tüm içecekler

 • Yurtdışı çıkış harcı

Notlar

İptal durumunda rezervasyon itibari ile; 

PROMOSYON TURDA %100 İPTAL CEZASI UYGULANMAKTADIR.AŞI VE COVID-19 GEREKSİNİMLERİ


 • Programa katılım için tam aşılı olmak gereklidir.

 • Misafirlerimizin en son aşısı tur bitiş tarihinden 8 ay önce olmuş olması gereklidir. Daha eski aşı olan misafirler gemiye alınmamaktadır. En yeni aşısı tur hareketinden tarihinden 14 gün önce yapılmış olması gerekmektedir. Son 6 ay içerisinde Covid-19’dan kurtulmuş olan misafirlerimiz gemiye aşısız bir şekilde katılabilir. Covid-19’dan kurtulduğunu AB sertifikalı bir belge ile kanıtlaması gerekmektedir. Programa katılacak misafirlerimiz yanlarında aşı sertifikalarının çıktılarını bulundurmalıdır.

 • Tüm yolcuların binişe 48 saat kala bir sağlık kurumundan PCR testi yaptırmaları ve gemiye binişte negatif sonuçlu PCR testini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.


Bilgilerinizi bırakın. Sizi arayalım.

Teşekkürler! Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.

Bu turlar da ilginizi çekebilir