Uçakla Van Turu

msc meraviglia küçük.jpg
TARİH
BAŞLANGIÇ FİYATI

25 Mayıs 2021'den itibaren

1899 TL

SÜRE
TUR ÖZELLİKLERİ

3 gece 4 gün

Direkt Uçuş
Haftaiçi Turu

ROTA

Van, Akdamar, Ahlat, Adilcevaz, Doğubayazıt

TUR PROGRAMI

1. Gün Antalya – Van – Çavuştepe – Van Kalesi – Akdamar 


Antalya Havalimanı’nda saat 11:30 ’da buluşuyoruz. SunExpress Havayolları’nın XQ 7614 sefer sayılı uçağı ile 12.50’te Van’a uçuyoruz. 14.40’ta Van’a iniyoruz ve havalimanında aracımız ve rehberimizle tanışıyoruz. Öncelikle Urartu kalesi olan Çavuştepe ve yine eski bir Urartu kalesi kalıntıları üzerine kurulmuş olan ve Osmanlı dönemi kalesi Hoşap kalelerini geziyoruz. Ardından Akdamar adasına gitmek için teknelerdeki yerlerimizi alıyoruz. Kutsal haç kilisesinin muhteşem kabartmaları hakkında bilgiler alıyoruz. Van Kalesi (Tuşba Kalesi), kral kaya mezarları, burçlar ve eski Van şehri gezileri sonrası otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Van’da.


2. Gün Van – Tatvan – Ahlat – Adilcevaz - Erciş


Sabah kahvaltısının ardından Van gölü çevresini boydan boya gezeceğiz. Tatvan, Nemrut krater gölleri, Ahlat Selçuklu mezarlığı, Ahlat Kümbetleri, Harabe şehir, baston atölyesi gezileri sonrası Adilcevaz ve Erciş’i geziyoruz. Van’a dönüş ve konaklama.


3. Gün Van – Muradiye – Çaldıran – Doğubayazıt

Otelde kahvaltı sonrası farklı renkteki gözlere sahip Van kedilerini görüyoruz. Sonrasında Muradiye şelalesinde kısa bir mola veriyor ve Çaldıran’dan geçerek Doğubayazıt’a varıyoruz. İshakpaşa Sarayı, Urartu kalesi kalıntıları, Ahmedi Hani türbesi ve camisi gezileri sonrası Kaçakçılar çarşısında serbest zaman. Ardından Van’a dönüş ve konaklama.


4. Gün Van - Antalya

Kahvaltı sonrası, Van şehir merkezinde alışveriş için serbest zaman. Uçak saatimize kadar yine Van’da zaman geçiriyouz, öğle yemeği sonrası sonrası havalimanına hareket ediyor ve SunExpress Havayolları’nın XQ 7615 sefer sayılı uçağı ile 15.15’da Antalya’ya hareket ediyoruz, saat 17.20’de Antalya’ya varıyoruz. Bir başka gezimizde buluşmak üzere…

FİYATLAR&TARİHLER
 • 25 Mayıs; 15, 29 Haziran; 27 Temmuz; 10 Ağustos; 14 Eylül 2021


2 veya 3 Kişilik Odada Kişi Başı 1899 TL

Tek Kişilik Oda Farkı 480 TL

0-2 Yaş Çocuk 200 TL

02-12 Yaş Çocuk (otelde 2 yetişkinin yanında) 1899 TL

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER
 • Antalya – Van - Antalya uçak bileti

 • 4* Otelde 3 gece konaklama

 • Çevre gezileri

 • Profesyonel rehberlik

 • 3 sabah kahvaltısı, 3 akşam yemeği

 • Mesleki sorumluluk sigortası

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Tüm öğle yemekleri

 • Tüm yemeklerde alınan içecekler

 • Akdamar adası tekne ücreti

 • Müze ören yeri girişleri

 • Seyahat sigortası (40 TL)

NOTLAR

*** Mesleki Sorumluluk Sigortası: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını, olağanüstü hallerde tur iptalini vs. karşılamaz.


***Tur Programımız minimum 20 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir. Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 7 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.

Bilgilerinizi bırakın. Sizi arayalım.

Teşekkürler! Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.