Ms Crucestar ile Tuna'da Vals

msc meraviglia küçük.jpg
TARİH
BAŞLANGIÇ FİYATI

27 Haziran 2022

1599 €

SÜRE
TUR ÖZELLİKLERİ

7 Gece 8 Gün

Uçaklı Paket
Türkçe Rehberli

ROTA

Münih, Passau, Durnstein, Viyana, Budapeşte, Bratislava, Melk

TUR PROGRAMI

1. Gün İstanbul – Münih – Passau
İstanbul Yeni Havalimanı, Dış Hatlar Terminali, Türk Havayolları kontuarında saat 04.30’da buluşma. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1629 sefer sayılı uçuşu ile saat 06.55’de Münih’e hareket. Yerel saat ile 08.30’da Münih’e varış ve özel aracımız ile Passau’ya hareket (170 km). Passau’ya varış sonrası Panoramik Passau Şehir turu ve sonrasında nehir gemimize transfer. Check-in ve kabinlere yerleşme sonrası 16.00’de hareket. ‘’Hoş Geldiniz’’ kokteyli ve akşam yemeği gemimizde.


2. Gün Dürnstein, Avusturya

Limana varış 12:00

Limandan hareket 18:00


3. Gün Viyana, Avusturya

Limana varış 01:00

Limandan hareket 23:00


4. Gün Budapeşte, Macaristan

Limana varış 16:00


5. Gün Budapeşte, Macaristan

Limandan hareket 13:15


6. Gün Bratislava, Slovakya

Limana varış 06:30

Limandan hareket 13:30


7. Gün Melk, Avusturya

Limana varış 08:30

Limandan hareket 14:00


8. Gün Passau – Münih – İstanbul  
Kahvaltı sonrası gemiden çıkış işlemlerimizi gerçekleştiriyoruz. Daha sonra Münih’e transfer. Münih Şehir Turu sonrası havalimanına transfer. Check-in ve Pasaport işlemleri sonrası Türk Havayolları’nın TK1636 sefer sayılı uçuşu ile saat 18.20’de İstanbul Yeni Havalimanına hareket. Yerel saat ile 22.05’de İstanbul’a varış ve turumuzun sonu.

FİYATLAR&TARİHLER

2 Kişilik Kabinde Kişi Başı Fiyatlar

27 Haziran 2022

Ana Güverte – Standart Dış Kabin(Pencere Açılmaz)

Kişibaşı: 1.599 Euro

Tek Kişi farkı: 699 Euro

Orta Güverte – Dış Kabin / Ön Standart (Pencere Açılmaz)

Kişibaşı: 1.699 Euro

Tek Kişi farkı: 749 Euro

Orta Güverte – Dış Kabin / Arka Deluxe (Büyük Sürgülü Pencere, Açılır)

Kişibaşı: 1.899 Euro

Tek Kişi farkı:799 Euro

Üst Güverte Dış Kabin Deluxe (Büyük Sürgülü Pencere, Açılır)

Kişibaşı: 1.999 Euro

Tek Kişi farkı: 849 Euro

FİYATA DAHİL OLAN HİZMETLER

 • Havalimanı ve Liman vergileri

 • THY ile İstanbul – Münih – İstanbul arası ekonomi sınıfı  uçak bileti

 • 4*MS CRUCESTAR gemisinde 7 gece tam pansiyon konaklama

 • Tam pansiyon servis hizmeti gemiye biniş günü Akşam yemeği ile başlayıp, gemiden iniş günü kahvaltı ile son bulmaktadır

 • Programda belirtilen havalimanı transferleri

 • Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti

 • Gemide Canlı Müzik & Aktiviteler

 • Gemide Bar ve Restaurantlarda 09.30-23.00 saatleri arasında Çay, Kahve, Şarap, Bira servisi

 • Türsab mecburi mesuliyet ve Seyahat Sağlık sigortası (70 yaş ve üzeri %100 surprim uygulanır.) Sigorta aynı zamanda mesleki zorunluluk sigortası olduğundan iptali mümkün değildir.

 • Gemide ücretsiz internet

 • Kabinlerde minibar ikramları

FİYATA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Gemi personeli servis ücreti

 • Günlük kişi başı 11 € toplamda kişi başı 88€ kabin hesabınıza eklenecektir

 • Ekstra turlar

 • Ekstra Turlar Nakit Euro olarak ödenebilir, kredi kartı geçerli değildir

 • Minibar

 • Seyahat İptal Sigortası

 • Yurt Dışı Çıkış Harcı

 • Vize ve servis ücreti Sorunuz

NOTLAR

İptal ve   İade Şartları;

Tur   Hareket tarihine;

60 gün’e kadar cezasız iptal hakkı

59 gün – 30 gün arası %70

29 gün – 21 gün arası %90

20 gün ile tur hareket günü arası %100 ceza uygulanır!

NOT: Yukarıdaki iptal şartları sadece gemi kısmı içindir. Uçak bileti ve varsa vize ücreti kesintileri ayrıca   yansıtılacaktır!

4*MS CRUCESTAR GEMİSİ:

2000 yılında seferlerine başlayan ve 2018 yılında tamamen yenilenen MS Crucestar'la muhteşem Tuna manzarasını asla kaçırmayacaksınız - kısmen gölgeli bir güneşlenme terası, restoran ve panoramik bir bar rahatlamanız için çok iyi tasarlanmıştır. Bu gemide sadece konforlu kabinlerin ve ortak alanların değil, kusursuz hizmetin de keyfine varacaksınız. Üst güvertedeki restoranda ağız sulandıran yemekler sizi bekliyor olacak. Akşamları ise barda günlük canlı müziğin keyfini çıkarmaya davetlisiniz.

GEMİ ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :

 1. Seyahate ilişkin Gemi Biletleri, uçak biletleri seyahate 48 saat kala misafirlere iletilmektedir. Katılımcılar bu biletleri ve detayında yer alan bilgilendirmeleri okumak ve kontrol etmekle yükümlüdür.

 2. Nehir su seviyeleri ve liman şartları değişimi nedeniyle Gemi firması programda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Limanlara varış ve hareket saatleri nehir trafiğine göre değişebilir.

 3. Tura katılım için acentemiz tarafından bildirilen saatlerde belirtilen havalimanında ya da geminin yanaşacağı limanda hazır bulunmayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlamayan, check-in ve boarding işlemlerini zamanında tamamlayan ancak uçağa ya da gemiye binemeyen yolcuların seyahati gerçekleştirememelerinden acentemiz sorumlu değildir. Uçağı ya da gemiyi kaçıran yolcuların tura dahil olmaları için gerekli olacak gidiş-dönüş yeni uçak biletleri ya da gemiye ulaşabilecekleri limana ulaşımları ve gidilecek bölgedeki transferlerine dair oluşacak tüm masraflar kendilerine aittir.

 4. Gemilerin limandan ayrılış saatleri ile ilgili bilgiler gemi içerisinde anons ya da bilgi panoları ile duyurulmaktadır. Misafirler bu bilgileri takip etmekle yükümlüdür. Gemi kalkışının kaçırılması durumunda gemiye farklı bir limandan binerek seyahate devam etmeleri için ya da seyahati yarıda keserek geri dönüşleri için oluşacak olan tüm masraflar yolculara aittir. Seyahatin yarıda kesilmesi durumunda tur ücreti iadesi yapılamaz.

 5. Yurtdışı gezilerinde seyahatin bitiş tarihinden en az 6 ay süreli ve Yasal olarak geçerli pasaport olması mecburidir. Yolcuların pasaportlarının hasar görmemiş/yıpranmamış/yırtılmamış olması boş vize sayfası olması zorunludur. Yolcuların gidilecek ülkelere giriş için gerekli olan yasal yükümlülükleri yerine getirmeleri zorunludur. Bu kurallara uyulmaması durumunda havalimanlarında yolcuların uçuşa alınmaması sonucu doğan zararlardan yolcularımız bizzat sorumludur.

 6. Acentemiz, Yolcular ile konsolosluk arasında aracı konumundadır. Konsolosluk gerekli gördüğü durumlarda vize vermeme hakkına sahiptir, Yolcuların vize alamaması ile ilgili olarak acentemizin hiçbir sorumluluğu yoktur. Acentemiz sadece Aracı kurum görevini üstlenmektedir. Şahsi vize başvurularında acentemizin herhangi bir yaptırımı ve sorumluluğu bulunmamaktadır. Tüketiciler bu şartları kabul ederek tura kayıt yaptırmışlardır.

 7. Programda ekstra olarak belirtilen geziler yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ve yapılması yolcular tarafından isteniyor ise, tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

 8. Tura iştirak eden yolcuların, şahsi eşyaları, çantaları, valizleri kendi sorumluluğunda olup, unutulan/kaybolan/çalınan eşyalardan acentemiz sorumlu değildir. Unutulan eşyaların bulunma durumlarında Ülkeye ve/veya kişiye ulaştırılması sırasında yapılan masraflar eşya sahibine aittir.

 9. Acentemiz, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otel isimlerini (otel içeren paketlerde) değiştirme hakkını saklı tutar. 3-4 kişilik kabinlerde ilave yatak uygulaması olup, 3. Ve var ise 4. yatak standart yataktan küçüktür. Fiyat listesinde belirtilen Çocuk fiyatları ancak çocuğun iki yetişkin yanında konaklaması durumunda geçerlidir.

 10. Turun iptali durumunda vize ücreti iade edilmez.

 11. Gemide tam pansiyon konaklama birinci gün akşam yemeği ile başlar, son gün kahvaltı ile sona erer.

UÇUŞ ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :

 1. Uçaklı programlarımızda acentemiz; havayolu ile yolcular arasında aracı konumunda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde saatler değişebilir ve tüm saatlerin hareket tarihlerinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Uçağın ineceği şehre göre parkurlarda değişiklikler olabilir.

 2. Programlarda havalimanında veya limanlarda acentemiz görevlisi bulunmamakla birlikte turlara katılan kişiler için yapılması gereken Check-in ve boarding işlemleri kişisel işlemler olup, misafir tarafından uçak kalkışı öncesinde havalimanlarında ilgili havayolu kontuarlarında yada on-line olarak havayolu firmalarının internet sitelerinden yapılması zorunludur.

 3. Uçuşlarda oluşabilecek son dakika rötarları ve kapı değişiklikleri havaalanlarında sesli anons edilmekte ve alanda ki bilgi panolarında gösterilmektedir. Bu bilgiler yolcularımız tarafından takip edilmelidir. Havalimanı içerisinde bu anons ve panoların takip edilmemesinden doğan uçağa binememe durumlarından acentemiz sorumlu tutulamaz.

 4. Havayolu şirketleri tarafından yapılabilecek saat değişiklikleri ve olabilecek rötarlardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

 5. 28-35(dahil) hafta arası hamile yolcularımız için “uçak ile seyahatinde sakınca yoktur” ibaresi bulunan uçuştan en geç 7 gün önce alınmış doktor raporu gerekmektedir. 35. Haftadan sonraki hamile yolcular doktor raporu olsa dahi uçuşuna müsaade edilmemektedir. İkiz bebek bekleyen yolcular için bu süre 28 – 32(dahil) haftadır.

 6. Havalimanında talep edilecek özel lift ve tekerlekli sandalye hizmetleri ile ilgili yolcular tarafından havayolu ile irtibata geçilmesi ve talep edilmesi gerekmektedir. Havayolu acenteleri talep anında bu bilgileri sisteme girmekle birlikte olası aksaklıklardan acentemiz sorumlu tutulamaz.

 7. Uçuşlarla ilgili son dakika rötarlar ve kapı değişiklikleri havayolu tarafından havalimanında belirlendiğinden yolculara alandaki bilgi panoları (info board) ya da anonslar ile duyurulmaktadır. Bu gibi bilgilendirmelerden acentemizin daha öncesinde bilgisi olması mümkün olmadığından yolcuların alanda bu uyarılara karşı dikkatli olması ve takip etmesi kendi sorumluluğundadır.

 8. Havayolları genel teamülünde bagaj hakki 20kg ile sınırlandırılmaktadır (Havayolu şirketine göre bagaj hakları değişiklik gösterebilir). Kabin içine alınan el bagajları ise 8kg ile sınırlıdır. Uluslararası kurallara göre tüm uçuşlarda el bagajında 1 litrelik ağzı kilitli poşet içerisinde her biri en fazla 100ml.lik kaplarda sıvı, jel, aerosol taşınabilmektedir. Her yolcu sadece 1 adet poşet taşıyabilir.

 9. Yolcuların kişisel sebepleri ile kaçırdığı uçuşlardan, kişisel evrak eksikliği, hataları ya da hukuki problemleri nedeni ile uçuşunu gerçekleştirememesinden acentemiz sorumlu tutulamaz.

EKSTRA TURLAR ile İLGİLİ ÖNEMLİ NOTLAR :

 1. Organize edeceğimiz ekstra turlar Özel araçlı, Türk rehber ve bazı yerlerde lokal rehber eşliğinde Türkçe anlatımlıdır.

 2. Ekstra Turların bedeli, turun ilk gününde, sadece EURO üzerinden, görevli personele yapılır. Kredi kartı ile ödenemez ve ücret iadesi ancak hastalık durumunda mümkündür. Turlarımızda belirtilen yerler dışında giriş ücretleri yolculara aittir. İptal hakkı haklı gerekçeye dayandığında; alınmış olan giriş bilet ve olası masraflar iptal durumunda hesaplanarak kalan ücret yolculara iade edilir.

 3. Araçların giremeyeceği yerlerde, turlarımızın bazı bölümleri yürüyüş turu şeklinde yapılabilmektedir.

 4. Bazı ekstra turlar tam günlük ve öğle yemeği içermeyen programlardır. Dolayısıyla ekstra turlara katılmadan önce gemi restoranından sandwich, meyve vb yiyecekleri ücretsiz olarak kendiniz hazırlayıp yanınıza alabilirsiniz yada gemi tarafından verilecek olan ‘’Lunch Box’’ lardan temin edebilirsiniz.

 5. Geminin organizasyonu olan ekstra turlara katılım sayısı yeterli olmadığı takdirde diğer müşteriler ile aynı otobüs paylaşılmakta ve bilgiler kulaklık ile dinlenmektedir.

 6. Panoramik şehir turu, şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli turlardır. Şehir turları ve ekstra turlar, içeriği değişmemek şartıyla farklı günlerde düzenlenebilir. İçeriği ve verilen servisler aynı kalmak kaydı ile, gezi yöneticilerimiz tarafından, teknik sebeplerle farklı sıralamalarda yapılabilir. Zamanlamalarda rehberimizin kararları uygulanır. Olağandışı sebepler karşısında, acenta ve/veya rehber, gezileri farklı bölgelere yapma, değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

 7. Programda ekstra olarak belirtilen geziler minimum 15 kişi katılımcı için geçerli olup, yeterli katılım olmaması halinde yapılamayabilir. Veya kişi sayısı yeterli sayının altında ise ekstra tur maliyetindeki artış sebebi ile tur fiyatı rehber tarafından talep doğrultusunda revize edilebilir. Turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz. Yerel otoriteler tarafından gezilmesine, gidilmesine herhangi bir sebeple izin verilmeyen gezi ya da turlar yapılmaz. Bu gezi ya da turların yapılamamasından acentemiz sorumlu tutulamaz.

 8. Ekstra tur otobüsleri sadece ekstra tura katılmış misafirler içindir ve turlara katılmayan misafirler bu otobüslerden yararlanamazlar.

Bilgilerinizi bırakın. Sizi arayalım.

Teşekkürler! Sizinle en kısa sürede iletişime geçeceğiz.