Uçakla Van Turu

25 Haziran, 2 Temmuz, 24 Eylül 2020
3 Gece 4 gün
Perşembe gidiş – Pazar dönüş

 
Tur Programı

1. Gün Antalya – Van – Çavuştepe – Van Kalesi
 
Antalya Havalimanı’nda saat 11:30 ’da buluşuyoruz. SunExpress Havayolları’nın XQ 7614 sefer sayılı uçağı ile 12.50’te Van’a uçuyoruz. 14.40’ta Van’a iniyoruz ve havalimanında aracımız ve rehberimizle tanışıyoruz. Öncelikle Urartu kalesi olan Çavuştepe ve yine eski bir Urartu kalesi kalıntıları üzerine kurulmuş olan ve Osmanlı dönemi kalesi Hoşap kalelerini geziyoruz. Ardından Akdamar adasına gitmek için teknelerdeki yerlerimizi alıyoruz. Kutsal haç kilisesinin muhteşem kabartmaları hakkında bilgiler alıyoruz. Van Kalesi (Tuşba Kalesi), kral kaya mezarları, burçlar ve eski Van şehri gezileri sonrası otelimize yerleşiyoruz. Konaklama Van’da.
 
2. Gün Van – Tatvan – Ahlat – Adilcevaz - Erciş

Sabah kahvaltısının ardından Van gölü çevresini boydan boya gezeceğiz. Tatvan, Nemrut krater gölleri, Ahlat Selçuklu mezarlığı, Ahlat Kümbetleri, Harabe şehir, baston atölyesi gezileri sonrası Adilcevaz ve Erciş’i geziyoruz. Van’a dönüş ve konaklama.
 
3. Gün Van – Muradiye – Çaldıran – Doğubayazıt

Otelde kahvaltı sonrası farklı renkteki gözlere sahip Van kedilerini görüyoruz. Sonrasında Muradiye şelalesinde kısa bir mola veriyor ve Çaldıran’dan geçerek Doğubayazıt’a varıyoruz. İshakpaşa Sarayı, Urartu kalesi kalıntıları, Ahmedi Hani türbesi ve camisi gezileri sonrası Kaçakçılar çarşısında serbest zaman. Ardından Van’a dönüş ve konaklama.
 
4. Gün Van - Antalya 

Kahvaltı sonrası, Van şehir merkezinde alışveriş için serbest zaman. Uçak saatimize kadar yine Van’da zaman geçiriyouz, öğle yemeği sonrası sonrası havalimanına hareket ediyor ve SunExpress Havayolları’nın XQ 7615 sefer sayılı uçağı ile 15.15’da Antalya’ya hareket ediyoruz, saat 17.20’de Antalya’ya varıyoruz. Bir başka gezimizde buluşmak üzere…

 
Fiyatlar&Tarihler

25 Haziran; 2 Temmuz; 24 Eylül 2020

 
2 veya 3 Kişilik Odada Kişi Başı 
1599 TL
Tek Kişilik Oda Farkı 450 TL
0-2 Yaş Çocuk 200 TL
2-12 Yaş Çocuk 1549 TL 

 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler

•Antalya - Van -  Antalya uçak bileti
• 4* Otele 3 Gece konaklama 
• Çevre gezileri
• Profesyonel rehberlik     
• 3 sabah kahvaltısı, 3 akşam yemeği
• Mesleki sorumluluk sigortası

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 

• Tüm öğle yemekleri
• Tüm yemeklerde alınan içecekler
• Akdamar adası tekne ücreti
• Müze ören yeri girişleri
• Seyahat sigortası

 
Tur Haritası
 
Notlar

*** Mesleki Sorumluluk Sigortası: Acentenin iflası veya herhangi bir nedenle paket tur hizmetinin verilememesini kapsar. Sağlık sigortası değildir, tedavi masraflarını, olağanüstü hallerde tur iptalini vs. karşılamaz.
***Tur Programımız minimum 14 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde, son iptal bildirim tarihi tur kalkışına 7 gün kaladır. Katılım yetersizliği nedeniyle İptal edilen tur acenteniz aracılığı ile tarafınıza bildirilecektir.
***Tur programında isim belirtilmeden sadece kategori bilgisi verildiği ve/veya aynı destinasyon için seçenekli bulunduğu durumlarda otel(ler) gezi hareketinden 48 saat önce acenteniz tarafından bildirilecektir.***Programda belirtilen iç hat bağlantı saatleri havayolunun tarifesinde bulunan örnek saatler olup, tüm uçuş detayları ve iç hat bağlantı saatlerinin turdan 48 saat önce teyit edilmesi zorunludur.
***Fuar, kongre, konser, etkinlik, spor turnuvası vb. gibi dönemlerde oteller belirtilen lokasyonlardan veya km’ lerden daha fazla mesafede kullanılabilir. Böyle bir durumda, turun hareket tarihinden 15 gün önce acenteniz tarafından bilgi verilecektir.
*** 3 Kişilik odalar, otellerin müsaitliğine göre verilebilmekte olup, bu tip odalarda 3. Kişiye tahsis edilen yatak standart yataklardan küçüktür. 3 Kişilik odalar 1 büyük yatak + 1ilave yataktan oluşmaktadır. İlave yataklar. Açma-kapama ve coach bed olarak adlandırılan yataklardan oluştukları için Tur katılımcısı 3. Kişi ve/veya çocuk rezervasyonlarında odalarda yaşanabilecek sıkışıklık ve yatak tipini kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar. Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan –yaş grubuna uyan- tek çocuk için geçerlidir
***Tur paketine dahil olan panoramik şehir turları, şehirlerin genel tanıtımı için düzenlenen ve araç içinden rehber anlatımıyla panoramik olarak yapılan müze, ören yeri girişlerini içermeyen en fazla 2-3 saatlik turlardır. Panoramik turlar, programda belirtilen diğer turlar da dahil olmak üzere, tura denk gelen gün ve saatte yerel otoriteler tarafından gezilmesine,  girilmesine izin verilmeyen veya her hangi bir etkinlik nedeniyle kapalı yollar sebebiyle gerçekleşmediği takdirde, keza hava şartları nedeniyle turun yapılması imkansız hale geldiği durumlarda bahse konu turların yapılamamasından Acentemiz sorumlu değildir. Bazı turlar kapalı yollar veya araç girişine izin verilmeyen noktalarda imkanlar dahilinde toplu taşıma veya yaya olarak yapılabilir.
***Turda kullanılacak araç katılımcı sayısına göre (minibüs/midibüs/otobüs gibi) değişiklik göstermektedir. Ayrıca turların günleri ve saatleri, gidilecek yerlerdeki müze, ören yerlerinin açık/kapalı olma durumlarına ve hava şartlarına göre rehber tarafından değiştirilebilir.
***Ekstra turlar katılımcının isteğine bağlı olup zorunlu değildir.
*** Acentemiz, hava yolu ile yolcu arasında aracı kurum olup, 28.09.1955 Lahey Protokolü’ne tabidir. Tarifeli ve özel uçuşlarda rötar riski olabilir veya mevcut gezi ve uçuş öncesinde saatler değişebilir. Acentemiz, bu değişiklikleri en kısa sürede bildirmekle yükümlüdür. Yolcu saat değişme riskini kabul ederek geziyi satın almıştır.

Bilgilerinizi bırakın. Sizi arayalım.
 
TURLARDAN HABERDAR OLUN
GÜNCEL TURLAR
mgds.png

Çağlayan Mah. Fener Cad. Safir Sit. B Blok D:1 Antalya
+90 242 243 77 96 / +90 505 590 03 63 / info@magidostur.com.tr

BİLGİLER
  • Facebook
  • Twitter
  • YouTube
  • Instagram
  • LinkedIn - Gri Çember

© 2020 Her hakkı saklıdır. Magidos Turizm A grubu bir seyahat acentasıdır. Belge No A-6634